Bydgoszcz

Mieszkanie na sprzedaż
460 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 102 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz
  • Numer oferty : 490494
  • Cena za m2 : 4509.80 PLN

Przepiękne, przestronne mieszkanie, urządzone z dużym gustem. W cenie pełne umeblowanie i wyposażenie. Mieszkanie składa się z salonu ,jadalni z aneksem kuchennym, sypialni,garderoby, łazienki oraz przestronnego holu.Możliwość podziału dużej sypialni na 2 pokoje. Z okien widok na Wzgórze Dąbrowskiego oraz pięknie oświetloną Wieżę Ciśnień. Mieszkanie zostało gruntownie odremontowane wraz z wymianą instalacji w roku 2016. Okna plastikowe. Ocieplone 2 ściany zewnętrzne mieszkania. Do mieszkania przynależy duża piwnica 18 m. Miejsce parkingowe na terenie posesji. Mieszkanie ma 2 rodzaje ogrzewania- gazowe oraz kominkowe. Niskie koszty zużycia gazu ok. 1800 zł rocznie.Czynsz administracyjny(woda, śmieci, oraz fundusz remontowy) 230 zł. W kamienicy został wymieniony dach. W planach zarządu wykonanie elewacji zawnętrznej oraz remont klatki schodowej.
Zapraszam na prezentację!!! Arletta Jakobsen 500450237

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.