3-pokojowe mieszkanie w Centrum Chojnic

Mieszkanie na sprzedaż
299 999 PLN, Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Chojnice
Rok budowy:
1970
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
404905
Cena za m2:
5454.53 PLN
Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 w Chojnicach. Świetnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi. 

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa oraz szeroka gama sklepików i lokalów usługowych. Mimo bliskości serca miasta, ulica jest cicha i spokojna. Nie brakuje tu przystanków autobusowych.

Blok mieszkalny
Blok został wybudowany w 1970 roku. Budynkiem zajmuje się prężnie działająca spółdzielnia, 5 lat temu została odświeżona elewacja, natomiast 3 lata temu zostały wymienione balkony. W czynszu zawierają się opłaty eksploatacyjne, kanalizacja, śmieci, fundusz remontowy oraz ogrzewanie. Koszt 500zł miesięcznie stanowi opłatę dla 5-osobowej rodziny. 

Mieszkanie
Mieszkanie jest o ekspozycji zachodnio-wschodniej przez co jest bardzo słoneczne. Jego powierzchnia wynosi 55,04m2. W skład nieruchomości wchodzi:

- salon
- kuchnia
- łazienka
- 2 sypialnie
- balkon

Dodatkowo do mieszkania przypisana jest piwnica. Umeblowanie oraz dostępność jest do ustalenia z przyszłym właścicielem. 
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail