Ładne mieszkanie w Damasławku!

Mieszkanie na sprzedaż
235 000 PLN , Pow. 61,45 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,45 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Damasławek
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
701870
Cena za m2:
3 824 PLN
Na sprzedaż mieszkanie w Damasławku- powiat wągrowiecki.

Nieruchomość:

1. Mieszkanie bezczynszowe: 64,45mkw; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan lokalu dobry, gotowy do zamieszkania, możliwość pozostawienia umeblowania.
Wyposażone w instalację elektryczną, wod-kan; ogrzewanie piecem zlokalizowanym w garażu.


2. Garaż: 24,50 mkw; w pomieszczeniu piec, instalacja elektryczna.

3. Działka: udział w gruncie, miejsce postojowe, ogródek.

Nieruchomość położona jest na obszarze zabudowy jednorodzinnej, mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, miejsce spokojne, jednocześnie blisko wszelakiej infrastruktury typu: szkoły, sklepy itp.

Polecam i zapraszam na prezentacje Ania 696-909-514


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail