Mieszkanie z balkonem Gdańsk Jasień

Mieszkanie na sprzedaż
420 000 PLN, Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Jasień
Rok budowy:
1990
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
508124
Cena za m2:
8936.17 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokoje 47m2

Lokalizacja:
Stale rozwijająca się dzielnica Gdańska jaką jest Jasień pozwala nam cieszyć się pięknymi terenami zielonymi, licznymi parkami, sklepami oraz galerią handlową.


Komunikacja:
5minut spacerem na przystanek autobusowy z którego dojedziemy do centrum w nieco ponad 15min.
Świetny dojazd samochodem do obwodnicy oraz do centrum zapewnia al. Armii Krajowej.

Mieszkanie:
Przyjemne wnetrze w którym znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz wyjsciem na balkon, przytulna sypialnia oraz łazienka.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail