2 pokoje blisko uczelni Gdańsk Oliwa

Mieszkanie na sprzedaż
355 000 PLN, Pow. 36 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Oliwa
Rok budowy:
1980
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
121119
Cena za m2:
9861.11 PLN
Na sprzedaż:
Słoneczne mieszkanie w Gdańsku Oliwie, znajdujące się na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z wielkiej płyty z 1980 roku.


Lokalizacja:

Mieszkanie doskonale zlokalizowane: w pobliżu park, przedszkola, przychodnia, apteki Park Oliwski, lokalny rynek, AWFiS. W odległości kilku przystanków tramwajowych znajduje się Alchemia, Uniwersytet Gdański, Olivia Business Centre oraz Park Reagana.


Komunikacja:
Doskonałą komunikacje zapewnia bliskość Al. Grunwaldzkiej, przystanków autobusowych i tramwajowych, stacji SKM.Mieszkanie:
Mieszkanie składające się z sypialni z balkonem i przestronnego salonu, łazienki z WC kuchni i przedpokoju. Mieszkanie jest jasne, słoneczne (okna od strony wschodniej). Na podłogach jest parkiet. Okna z PCV. Kuchnia wyposażona w piekarnik, lodówkę. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica.


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail