Orunia, po remoncie, 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 45 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Gdańsk Orunia Górna , Związkowa
  • Rok budowy : 1975
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : 261167
  • Cena za m2 : 6644.44 PLN

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Gdańska - Orunia o łącznej powierzchni 45 m2.
Nieruchomość może być również wykorzystana pod inwestycję.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Wystawa okien na dwie strony, okna plastikowe. Do mieszkania przynależy piwnica około 3 m2. Wysokie pomieszczenia 275 cm

W skład mieszkania wchodzą:
- 2 pokoje
- kuchnia (osobno)
- łazienka
- przedpokój

Orunia znajduje się 5 minut od Centrum Gdańska, jest to bardzo dobrze skomunikowana dzielnica. W pobliżu znajduje się sieć sklepów usługowo- handlowych, jak również przychodnie, przedszkola oraz szkoły. Znakomitą atrakcją jest pobliski Park Oruński, gdzie można odpocząć, a także wybrać się z dziećmi na znajdujący się tam plac zabaw. 

Czynsz 500 zł zimą, 300 zł latem.

Kamienica zabezpieczona domofonem, 2-piętrowa.
Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca postojowe.

Dostępne od ZARAZ,

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Joanna Jankowska - Nieruchomości Apartament
tel. 508 332 465
Numer oferty w biurze:261167
Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.