Przymorze/Kawalerka dla singla,pary lub studenta!

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 20 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Gdańsk Przymorze , Obrońców Wybrzeża
  • Piętro: 9 na 10
  • Numer oferty : 782971
  • Cena za m2 : 13 450 PLN

Do zaoferowania mam słoneczną kawalerkę na gdańskim Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. 

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w samym centrum Przymorza, tylko parę minut spacerem do plaży bądź Parku Reagana. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym Galeria Przymorze oraz Zielony Rynek. 

Budynek:
Lokal mieszkalny mieści się w falowcu z 1978 roku, kilka lat temu została odnowiona klatka schodowa oraz wymieniona winda. Wejście na klatkę schodową zabezpieczone jest domofonem. 

Mieszkanie o powierzchni 17m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- korytarza 
- łazienki z WC
- zabudowanego przedsionka na klatce schodowej.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Pod budynkiem znajduje się parking dla posiadaczy identyfikatorów, dwa identyfikatory przynależą do oferowanej nieruchomości.

Czynsz wynosi ok. 250zł/miesiąc.

Ze względu na lokalizację oferta jest idealna do zamieszkania czy pod inwestycję - pod najem krótko i długo terminowy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu celem umówienia prezentacji.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Weronika Maj - Nieruchomości Apartament
tel. 798-857-364
Numer oferty w biurze: 782971Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.