Kawalerka na Przymorzu po remoncie !!

Mieszkanie na sprzedaż
239 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 18 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Gdańsk Przymorze , Jagiellońska
  • Rok budowy : 1975
  • Piętro: 6 na 10
  • Numer oferty : 209336
  • Cena za m2 : 13277.78 PLN

Mieszkanie na Przymorzu, po kapitalnym remoncie !!

Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.
Lokal składają się :
- pokój z aneksem kuchennym - ( wyjście na balkon )
- łazienka

Bardzo niski czynsz - 168,00

Nieruchomość w pełni umeblowana oraz wyposażona - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA ! Mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym wymianę wszystkich instalacji, położenie nowych paneli, wygładzenie oraz pomalowanie ścian. Nowa łazienka.

Miejsce doskonale skomunikowane.
W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Blisko do morza, w pobliżu znajdują się sklepy, banki, supermarket, szkoły, blisko do Uniwersytetu Gdańskiego.

Idealna do zamieszkania czy pod inwestycję - pod najem krótko i długo terminowy.

Zapraszam na prezentację.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Jolanta Sędłak - Nieruchomości Apartament
tel. 575 88 40 40
Numer oferty w biurze: 209336

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.