3 pokoje po remoncie! Przymorze!

Mieszkanie na sprzedaż
398 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 38 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk Przymorze , Piastowska
  • Piętro: 4 na 10
  • Numer oferty : 908103
  • Cena za m2 : 10473.68 PLN

Na sprzedaż 40 metrowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku (falowiec) .
Mieszkanie przeszło kapitalny remont podczas którego użyto materiałów wysokiej jakości oraz wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Minimalistyczny styl wnętrza pozwala na dowolną aranżację. 

Mieszkanie składa się z 3 pokoi: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju, balkonu.

Czynsz z zaliczkami na wodę, ciepłą wodę i ogrzewanie 370 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica ok. 2mkw

Świetna lokalizacja granica Przymorza i Jelitkowa. Plaża, pełna infrastruktura handlowo-usługowa, autobusy, tramwaje znajdują się w najbliższej okolicy nieruchomości.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Zapraszam na prezentację!
Natalia Obremska - Nieruchomości Apartament
tel. 883 222 363
Numer oferty w biurze: 908103

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.