Dwie kawalerki pod inwestycję na Przymorzu

Mieszkanie na sprzedaż
650 000 PLN, Pow. 53 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Przymorze , Krynicka
Piętro:
3 na 10
Numer oferty:
794876
Cena za m2:
12264.15 PLN
Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 53m2 znajdujące się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorze. Mieszkanie zostało przerobione na dwie kawalerki, po kapitalnym remoncie w 2018r i  jest gotowe pod inwestycję.

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane, tuż obok rynku na Przymorzu. Świetna komunikacja- tramwaj 5min pieszo, SKM 15 min pieszo. Bliskość placówek- Olivia Buissness Center, Budynki Alchemii.
Bliskość morza, terenów zielonych, pełna infrastruktura handlowo-usługowa i gastronomiczna. Położenie nieruchomości nie wymaga posiadania samochodu, ponieważ komunikacją miejską dojedziemy do wszystkich strategicznych miejsc Trójmiasta.

Obecnie mieszkanie jest w pełni umeblowane i wynajmowane- możliwość przedłużenia umów z najemcami- miesięczny przychód ok 3000zł, już po odjęciu opłat. Mieszkania mają oddzielne liczniki prądu i wody.

Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do kontaktu!
Marta Grzywacz - Nieruchomości Apartament
tel. 533 850 700

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail