Apartament 63 m2 DWA TYPU STUDIO! Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż
930 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 63 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Gdańsk Śródmieście , św. Barbary
  • Rok budowy : 2018
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 141638
  • Cena za m2 : 14761.90 PLN

Wyjątkowa inwestycja!

Luksusowy 63 m2 apartament znajdujący się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Apartament został podzielony na dwa apartamenty typu studio:
-dwie kuchnie
-dwie łazienki
-dwa miejsca postojowe w hali garażowej
Mieszkanie idealne jako inwestycja, najem krótkoterminowy lub długoterminowy 
Budynek wybudowany w 2018 roku.
Do mieszkania przynależy taras
Lokalizacja:
Prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańskiego Śródmieścia daje ciszę i spokój, a jednocześnie w pobliżu znajduje się cała infrastruktura handlowo-usługowa. Modne restauracje, przystań jachtowa, hotele w okolicy to wszystko daje możliwość komfortowego życia.
Świetny dojazd z każdej dzielnicy Gdańska.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Zapraszam na prezentację!
Natalia Obremska - Nieruchomości Apartament
tel. 883 222 363
Numer oferty w biurze: 141638


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.