Apartament w sercu Gdańska. Luksusowa lokalizacja

Mieszkanie na sprzedaż
639 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 40 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Gdańsk Śródmieście , Jaglana
  • Rok budowy : 2017
  • Piętro: 3 na 5
  • Numer oferty : 907720
  • Cena za m2 : 15 975 PLN

Apartament w wyjątkowym osiedlu Nowa Motława.


Mieszkanie znajduje się na terenie prestiżowego osiedla  "Nowa Motława" oddanym  do użytkowania w 2017 roku. Apartamentowiec wyposażony jest w cichobieżne windy i podziemną halę garażową. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców powstała rozbudowana strefa wellness i z basenem wewnętrznym, saunami, jacuzzi i siłownią. 
To co wyróżnia nieruchomość to taras z widokiem na Motławę.

Mieszkanie wyremontowane pod klucz w bardzo wysokim standardzie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Apartament jest umeblowany i gotowy do wprowadzenia przez nowych właścicieli lub wynajmu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego. 

Apartament o powierzchni 40m2, składa się z salonu z bezpośrednim wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki z WC i przedpokoju.

Nieruchomość położona w samym sercu Gdańska gdzie na wyciągnięcie ręki mamy Starówkę teatry, kino restauracje.  
W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura usługowo - handlowa, przystanki komunikacji miejskiej, skm i pkp oraz tereny zielone.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Zapraszam na prezentację!
Natalia Obremska - Nieruchomości Apartament
tel. 883 222 363
Numer oferty w biurze:907720Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.