Wrzeszcz-mieszkanie po generalnym remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
459 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 43 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Gdańsk Wrzeszcz , Jana Kilińskiego
  • Rok budowy : 1956
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : 280909
  • Cena za m2 : 10906.98 PLN

REZERWACJA !!   REZERWACJA !!   REZERWACJA !!   REZERWACJA !!   REZERWACJA !!   REZERWACJA !!

Wyjątkowy rozkład mieszkania oraz stylistyka prezentowanego mieszkania sprawia, że nie musisz dalej szukać!!!

Ciepłe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1-piętrze w 2-piętrowej kamienicy we Wrzeszczu o powierzchni całkowitej 43 m2.

LOKALIZACJA: Kamienica jest położona w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości szereg przytulnych restauracji i kawiarni, a także zaplecze handlowo-usługowe. W okolicy są również szkoły i żłobki. Miejsce doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki swej bliskości do przystanków autobusowych, a także stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM). Dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmuje ok. 7 minut, natomiast do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy ok. 15 minut.

BUDYNEK: Kamienica jest po remoncie elewacji. Wejście do kamienicy jest zabezpieczone domofonem. Przy kamienicy znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

LOKAL: Mieszkanie jasne i przestronne, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju.
W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont w 2018r. Lokal w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania.
Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: zimą ok.480zł, latem ok.280zł
Do mieszkania przynależy piwnica.

Idealna lokata kapitału, a także doskonałe miejsce dla singla, pary lub małej rodziny

Zapraszam na prezentację!
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Jolanta Sędłak - Nieruchomości Apartament.
tel. 575 88 40 40
Numer oferty w biurze:280909

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.