Mieszkanie nieopodal Parku

Mieszkanie na sprzedaż
319 000 PLN, Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
408272
Cena za m2:
8394.74 PLN
Na sprzedaż:
2-Pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie i przyjaznej okolicy w odnowionym bloku na 4 z 4 pięter.
Lokalizacja i komunikacja:
Mieszkanie jest świetnie położone ze względu bezpośrednią bliskość do kluczowych usług takich jak przychodnia, Par Oruński, apteka, basen, szkoły podstawowe, obiekty handlowo- usługowe, dworzec pkp, stacja benzynowa. Do centrum w 10 minut samochodem!
Czynsz : ok 420zł
Budynek: 4 Piętrowy odświeżony i ocieplony w 2013 roku. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. 
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Krystian Szymczak - Nieruchomości Apartament
nr tel - 733 855 050

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail