Kawalerka w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
345 000 PLN, Pow. 34,60 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdańsk
Rok budowy:
1981
Piętro:
7 na 8
Numer oferty:
730948
Cena za m2:
9971.10 PLN
Na sprzedaż słoneczne mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy- Gdańsk Chełm.  Kawalerka usytuowana na 7 piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - komunikacja miejska w zasięgu 100 m ! 

Kawalerka o powierzchni 34,60 m2 w której skład wchodzą :
- pokój dzienny (ok.22m2) z wyjściem na słoneczny balkon 
- osobna kuchnia
- łazienka z wanną
- oraz przedpokój.
Wyposażenie mieszkania do ustalenia z właścicielem. Do nieruchomości przynależy piwnica ok.4m2. Dodatkowo przed wejściem do mieszkania jest łącznik zamykany na klucz gdzie możemy pozostawić wózek bądź rower.

Lokalizacja :
W pobliżu znajdziemy liczne sklepy (np. Biedronka, Piekarnia, Żabka), żłobek, przedszkole , szkołę oraz pływalnię miejską. 

Komunikacja :
Przystanek autobusowy oraz tramwajowy praktycznie pod blokiem - 1 minuta spacerem ! 

Budynek :
Wieżowiec wybudowany w 1981 roku. Klatka schodowa wyremontowana a wejście zabezpieczone domofonem. Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Opłaty :
Podstawowy czynsz wynosi 280 zł plus koszty zużycia mediów.  W przypadku użytkowania 3 osób opłaty miesięczne wynoszą ok. 420 zł.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail