Gdańsk 2p. blisko starówki 5min

Mieszkanie na sprzedaż
399 000 PLN, Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
248492
Cena za m2:
10 500 PLN
Mieszkanie na sprzedaż, dwupokojowe, z możliwością własnej aranżacji w bardzo dobrej lokalizacji stare przedmieście.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Lokal położony jest na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku, mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi. Z jednego z nich jest wyjście na balkon, duża łazienka z wanna połączona z toaleta. Kuchnia osobna jasna z oknem na podwórze. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu.  Jest możliwość przearanżowania lokalu na mieszkanie  trzy pokojowe.

Mieszkanie składa się z:
-dwa pokoje
-osobna kuchnia
-łazienka z toaleta
Powierzchnie dodatkowe:
-piwnica
-miejsce postojowe naziemne 

OPIS BUDYNKU:

Budynek ocieplony, świeżo po wymianie instalacji, plac zabaw w podwórzu, jest dobrze utrzymywany przez spółdzielnie.  Czysta i zadbana klatka. Wejście zabezpieczone domofonem. 

KOMUNIKACJA:

-przystanek skm śródmieście 5min.
-przystanek tramwajowy 5 min .
-przystanek autobusowy 5 min.
-szybki dojazd do obwodnicy południowej jak i północnej 

LOKALIZACJA:
W odległości 100m.:
-przedszkole 
-sklepy
-szkoła podstawowa 
-kościół
-muzeum 
-starówka 
-przystań kajakowa
-rzeka Motława
-galeria handlowa "Forum"
Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail