2 pokoje w dobrym stanie Gdynia Dąbrowa OD ZARAZ

Mieszkanie na sprzedaż
369 000 PLN, Pow. 44 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Dąbrowa
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
694255
Cena za m2:
8386.36 PLN

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 zlokalizowane na osiedlu Gdynia Dąbrowa. 
Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze trzypiętrowego bloku z 1991r. 

Mieszkanie składa się z salonu z przestronnym aneksem kuchennym, pokoju, korytarza, łazienki i oddzielnej toalety. 

Czynsz wynosi ok. 500 zł dla 2 osób.

Liczne punkty handlowo - usługowe tuż przy bloku, przystanek autobusy 2 min. pieszo.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail