3-pokojowe mieszkanie [ Wysoki standard ]

Mieszkanie na sprzedaż
529 000 PLN, Pow. 62 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Pogórze
Rok budowy:
1991
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
195075
Cena za m2:
8532.26 PLN
Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62m2 w Gdyni. Mieszkanie posiada wysoki standard, co nie narazi na wysokie koszta przyszłego właściciela. Świetnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi, jak i inwestorów do dalszego wynajmu. 

Lokalizacja
Gdynia Pogórze
to spokojna dzielnica. Jest dobrze skomunikowana, na każdym kroku znajdą Państwo przystanki autobusowe. Dla osób poruszających się samochodem posiada szybki dojazd do centrum Gdyni czy obwodnicy trójmiejskiej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole oraz galeria "Szperk". 

Blok mieszkalny
Budynek został ocieplony oraz odnowiony. Klatki schodowe są czyste i zadbane. Czynsz letni wynosi 400zł, natomiast zimą 700zł. Pod blokiem znajduje się ogólnodostępny parking. 

Mieszkanie
Mieszkanie jest słoneczne oraz zadbane. Znajduje się na 3 piętrze w IV kondygnacyjnym budynku. W jego skład wchodzi:

- salon z aneksem kuchennym
- łazienka
- 2 sypialnie
- balkon

Dodatkowo do mieszkania przypisana jest piwnica.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail