Unikalny apartament w centrum Gdyni 73m2

Mieszkanie na sprzedaż
1 350 000 PLN, Pow. 73 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Śródmieście , 3 Maja
Rok budowy:
1935
Piętro:
7 na 7
Numer oferty:
813179
Cena za m2:
18493.15 PLN
Stylowy apartament w unikalnej modernistycznej kamienicy w centrum Gdyni, w słynnym Bankowcu. Kamienica z duszą i piękną historią. Miejsce zamieszkania lekarzy, prawników, bankowców. Bydynek wyposażony w szereg udogodnień takich jak winda, garaż podziemny z miejscami parkingowymi dla 18 samochodów. W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe. Dziedzictwo modernizmu - Bankowiec - jest obecnie "oczkiem w głowie" władz miejskich oraz konserwatorów zabytków. Dzięki licznym dotacją przywracana jest obecnie świetność budynkom.

Oferowane mieszkanie znajduje się na najwyższym piętrze budynku, Składa się ono z przedpokoju, aneksu kuchennego połączonego z salonem, łazienki oraz antresoli z pokojem i garderobą.
Przez dużą ilość okien, mieszkanie jasne i doświetlone. Z każdego okna rozprzestrzenia się widok na panoramę Gdyni ( widok na Zatokę).
W łazience i kuchni podgrzewana podłoga. Całkiem nowa instalacja sanitarna i elektryczna. Pod wykładziną dywanową w salonie - piękny parkiet dębowy. W salonie biokominek. Możliwość zaaranżowania na dachu budynku - prywatnego tarasu.

Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej oraz piwnica. Niskie koszta administracyjne.

Doskonała lokalizacja,centrum miasta,pełna infrstruktura miejska wokoło.

Nr.oferty:813179
Zapraszam na prezentację,
Paweł,
tel:573 214 201

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail