Mieszkanie na parterze w Gnieźnie

lokalizacja: Gniezno

239 000 PLN

4 780 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta biura
Apartament-Nieruchomości 
Krzysztof Nowicki
tel. 576 440 755

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w Gnieźnie o powierzchni 50 mkw. z piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym nieopodal bloku o powierzchni 37 mkw. Idealnie nadaje się na garaż po drobnej modernizacji.
Mieszkanie składa się z:
Pokój 15 mkw.
Pokój 15 mkw.
Kuchnia 9 mkw.
Toaleta z wanną 3,5 mkw.
Przedpokój 3 mkw.
Drzwi wejściowe zostały wymienione na na nowe, antywłamaniowe, okna plastikowe.
Centralne ogrzewanie pochodzi z kotłowni podlegającej wspólnocie mieszkaniowej, woda zimna z ujęcia miejskiego, ciepła z kotła gazowego firmy Junkers który został zamontowany jako nowy, 2 lata temu.
Instalacja gazowa miedziana, nowa doprowadzona do łazienki i kuchennego pieca.
Mieszkanie jasne i ciepłe, posiada zamontowany domofon.

Zainteresowanych zapraszam na prezentację 
Apartament-Nieruchomości
Krzysztof Nowicki
tel. 576 440 755
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KRZYSZTOF NOWACKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.