Nowa kawalerka 30m2 Jelcz-Laskowice blisko jezioro

Mieszkanie na sprzedaż
240 000 PLN , Pow. 32 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Jelcz-Laskowice , Oławska
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 5
Numer oferty:
507648
Cena za m2:
7 500 PLN
Agnieszka tel: 504 268 564
" Nieruchomości- Apartament "


Polecam na sprzedaż nowe  jednopokojowe  mieszkanie w centrum Jelcza- Laskowice.

Mieszkanie mierzy 30 mkw. składa się z przedpokoju z wejściem do salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal mieści się na drugim piętrze w  pięciopiętrowym bloku z windą na spokojnym i cichym osiedlu. Mieszkanie posiada ładny balkon. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Jelcz- Laskowice dzieli tylko 22 km od Wrocławia, bardzo dobry i szybki dojazd do centrum.
Bezpośrednio regularna linia kolejowa Jelcz- Laskowice - Wrocław Główny dojedziemy zaledwie w 20minut.

Jelcz- Laskowice spokojne miejsce do życia blisko natury.

Okolice stawów w gminie Jelcz- Laskowice należą do jednych z najbardziej urokliwych i najczęściej odwiedzanych atrakcji rejonu, otoczenie obfituje we wspaniałe rozległe łąki, poprzecinane strumykami oraz gęste lasy. Wszelkie te walory, jak i dogodny dojazd wręcz zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek, pikników i kąpieli w okolicznych stawach.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail