3 pokoje w centrum Cieplic

Mieszkanie na sprzedaż
290 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 76 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój , Staromiejska
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : 728101
  • Cena za m2 : 3815.79 PLN

Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania 3- pokojowego o powierzchni 76 m2 usytuowanego na drugim pietrze dwu piętrowej kamienicy.
Lokal we wspaniałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum  Cieplic jednego z najstarszych uzdrowisk w Polsce.
W pobliżu znajdują się sklepy, piekarnia, kawiarnia, przychodnia, apteka, przystanek komunikacji miejskiej.
Dla aktywnych dwa duże parki, Zdrojowy i Norweski oraz Termy Cieplickie.
Z racji swojego położenia mieszkanie idealne nadaję się jako inwestycję pod wynajem.

 Składa się z:
- pokój ok.25 m2,
- pokój ok. 20 m2,
- pokój ok. 13 m2,
- kuchnia ok.6 m2,
- łazienka ok. 4 m2.
Miejsce parkingowe w podwórzu.

W budynku wyremontowano dach i instalację elektryczną części wspólnych, planowany jest remont klatki schodowe i elewacji.
Mieszkanie własnościowe bez czynszowe.

Opłaty, fundusz remontowy i eksploatacyjny 300 zł plus media wg zużycia.

Zapraszam na prezentację Izabela.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.