Mieszkanie po remoncie 100m2, Maciejowa

Mieszkanie na sprzedaż
380 000 PLN, Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Jelenia Góra Maciejowa
Rok budowy:
1950
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
456153
Cena za m2:
3 800 PLN
Kasia tel. 504-860-094
Apartament-Nieruchomości


Mieszkanie położone w spokojnej i cichej okolicy, Jelenia Góra, Maciejowa. Budynek ogrodzony.  W okolicy dużo terenów zielonych. Mieszkanie bardzo słoneczne (wielkie okna na 4 strony świata).


Mieszkanie 100m2, w kamienicy z lat 40\50 na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz pokój który może posłużyć za garderobę lub biuro, łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż na dwa auta. Jest też możliwość korzystania z części wspólnej budynku czyli ogrodu.

Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe okna, grzejniki, instalacja, piec dwufunkcyjny gazowy. Właściciel zadbał o wydobycie oraz restaurację starych zabytkowych belek.

Polecam i zapraszam na prezentację !!!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail