Mieszkanie z widokiem na CHOJNIK (Sobieszów)

Mieszkanie na sprzedaż
276 000 PLN, Pow. 57,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Jelenia Góra Sobieszów
Rok budowy:
1978
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
359445
Cena za m2:
4 800 PLN
Kasia tel. 504-860-094
Apartament Nieruchomości

Mieszkanie usytuowane na obrzeżach Jeleniej Góry, osiedle Sobieszów. Cicha i spokojna dzielnica, z dala od zgiełku miasta. Z mieszkania jest widok na Chojnik, blisko do lasu, do szkoły, do przedszkola, do komunikacji miejskiej. Pod blokiem boisko oraz plac zabaw.

Mieszkanie mieści się w bloku po modernizacji, ocieplony budynek, wymienione okna PCV. Metraż mieszkania 57,5m2, 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC, balkon francuski, przedpokój z wnęką pod zabudowę. Mieszkanie umeblowane wraz ze sprzętem AGD i RTV. Mieszkanie na 3 piętrze budynku 3-piętrowego. Ogrzewanie z osiedlowej kotłowni, gaz. Do mieszkania przynależy piwnica 6m2.

Zapraszam na prezentację
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail