Okazja Pół Kamienicy w centrum!!!

Mieszkanie na sprzedaż
335 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 105,20 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Jelenia Góra , Jana Matejki
  • Rok budowy : 1936
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 827894
  • Cena za m2 : 3184.41 PLN

Izabela tel 504268564

Proponuję sprzedaż mieszkania usytuowanego na pierwszym pietrze 1- piętrowej kamienicy o powierzchni użytkowej 105,2 m2.
Lokal posiada osobne wejście od frontu budynku. Nieruchomość znajduję się blisko centrum Jeleniej Góry, w pobliżu sklepy, banki, apteka, KCM Clinik, przystanek MZK.

Składa się z :
- kuchni 14,4 m2,
- pokoju przejściowego 21,5 m2,
- pokoju przejściowego 19,1 m2,
- pokoju z osobnym wejściem 27,3 m2,
- pokoju z osobnym wejściem 10,1 m2.
- łazienka 5,16 m2 z wc, wanną i kabiną,
- przedpokój
- pomieszczenie gospodarcze ok 5 m2.

Budynek jest po termomodernizacji, ma odnowiona elewację oraz wyremontowany dach. Do części wspólnych należy piwnica oraz podwórze udział 52,44%. Posesja z jednej strony jest ogrodzona.
W lokalu wymieniono instalację wodno- kanalizacyjną ,elektryczną i gazową.
Ogrzewany jest piecami kaflowymi, ale też posiada grzejniki elektryczne.
Opłaty miesięczne to ok. 300 zł (wg zużycia prąd, gaz woda).

Zapraszam na prezentację Izabela tel.504268564Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.