Wolności 3-pokojowe doskonała lokalizacja

Mieszkanie na sprzedaż
256 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 78,60 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Jelenia Góra , Wolności
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : 731562
  • Cena za m2 : 3 257 PLN

Izabela tel. 504268564
Proponuję  sprzedaż mieszkania trzy pokojowego usytuowanego na drugim piętrze  2-piętrowego budynku o powierzchni 67,76 m2.
Budynek w 2020 roku przeszedł termoizolację,  wyremontowano także  dach oraz przeprowadzono remont klatek schodowych.
Wymieniono okna, część PCV wysokiej jakości, część drewniane.
Mieszkanie jest słoneczne w pełni rozkładowe, umiejscowione w dobrej lokalizacji, blisko  sklepy spożywcze, kościół, park, przystanek autobusowy oraz tereny rekreacyjne: staw, rzeka, las. Do centrum miasta 5 minut samochodem ale i dobre połączenie komunikacją miejską.
 
Składa się ono z:
- salonu,
- sypialni,
- pokoju,
- kuchni,
- łazienki (wc, wanna, prysznic),
- strych ( część wspólna),
- pomieszczenie gospodarcze
- do mieszkania przynależy duża piwnica ok.10 m2.

Mieszkanie ogrzewane piecem gazowym dwu funkcyjnym. Miejsce parkingowe jest  ogólnodostępne pod budynkiem. Ze względu na lokalizację mieszkanie nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak i pod inwestycję na wynajem.
Dodatkowo posiada projekt remontu wykonany przez architekta wliczony w cenę mieszkania.
Czynsz to 429 zł (fundusz remontowy, zarządzanie nieruchomością, śmieci, eksploatacyjne) plus opłaty prąd ok.60 zł, woda 120 zł, gaz 250 zł (ogrzewanie, ciepła woda).
Zapraszam na prezentację Izabela 504268564
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.