Apartament w centrum

Mieszkanie na sprzedaż
258 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 48,30 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Jelenia Góra , Krótka
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 397860
  • Cena za m2 : 5341.61 PLN

Izabela tel. 504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania jednopokojowego o powierzchni 48,3 m2, usytuowanego na drugim pietrze 3- piętrowej zabytkowej kamienicy.
Lokal znajduję się w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Idealne miejsce dla osób pracujących lub jako inwestycja pod wynajem.
W pobliżu rozbudowana infrastruktura handlowo- usługowa, sklep żabka, apteka, banki,przystanek MZK, KCM Clinic, liczne restauracje, pizzerie. Do rynku 5 minut pieszo. Dobre połączenie z każdym punktem miasta.


Składa się z:
- salonu 28 m2,
- kuchnia,
- łazienka,
- garderoba.

Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym wyposażeniem.
W budynku wyremontowano klatkę schodową oraz elewacje od strony podwórza.
Ogrzewanie gazowe, podłogowe, piec dwu funkcyjny.
Opłaty: mieszkanie bezczynszowe (brak wspólnoty), media wg zużycia.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.