Piętro w Kamienicy

Mieszkanie na sprzedaż
545 000 PLN, Pow. 94,10 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
94,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Powstańców Wielkopolskich
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
882958
Cena za m2:
5791.71 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż dwóch mieszkań o powierzchni 94 mkw usytuowanych na pietrze czterorodzinnej kamienicy. Mieszkania są niezależne i posiadają osobne księgi wieczyste. Dodatkowo do mieszkania dołączone są udziały w ogródku działkowym zabudowanym altaną o powierzchni 30 arów na ogródkach działkowych Rakownica.
W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej w odległości ok. 200 m gwarantuje dobre połączenie z każdą częścią miasta.
W mieszkaniach wymieniono instalację wodno- kanalizacyjną, elektryczną i CO.
W budynku wymieniono dach w 2020 roku.

W skład nieruchomości wchodzi:
- 5 pokoi,
- 2 łazienki,
- 2 kuchnie,
- do mieszkanie przynależą 4 piwnice i dwa ogródki o powierzchni 100 mkw,
Miejsce parkingowe przed budynkiem.
Ogrzewanie piec gazowy CO, pozostawiono piece kaflowe.
Udział w gruncie 47,38% całości.
Czynsz do wspólnoty 205 zł w nim fundusz remontowy i opłaty eksploatacyjne.
Zapraszam na prezentację Izabela
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail