Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
273 000 PLN, Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Świętojańska
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
702769
Cena za m2:
4963.64 PLN
Izabela tel. 504268564 Nieruchomości Apartament
Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 55 mkw usytuowanego na 3 pietrze kamienicy z lat 30.
Lokal po remoncie, wymienione zostały instalacje, założone ogrzewanie gazowe, piec ze sterownikami, w każdym pomieszczeniu grzejnik.
Dla charakteru pozostawiono fragmenty starych instalacji oraz drzwi, które zostały oszlifowane i dzięki temu uzyskano doskonały efekt.
Okna wymieniono na PCV ( oprócz spiżarni i łazienki).
Mieszkanie sprzedawane z częściowym wyposażeniem.
W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, liczne sklepy, punkty usługowe, blisko ryneczek Zabobrze i przystanek komunikacji miejskiej.
W skład nieruchomości wchodzi:
- pokój,
- mniejszy pokój (zostaje łóżko, szafa),
- łazienka,
- osobna kuchnia  umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD,
- spiżarka,
Do mieszkania przynależy piwnica.

Opłaty: czynsz 250 zł plus media wg zużyciaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail