3 pokoje na Elsnera

Mieszkanie na sprzedaż
408 000 PLN, Pow. 67 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Józefa Elsnera
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
154740
Cena za m2:
6089.55 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż pięknego mieszkania o powierzchni 67 mkw usytuowanego na 5 pietrze bloku z windą.
Nieruchomość znajduje się w najbardziej poszukiwanej okolicy Zabobrza.
W okolicy dużo zieleni a jednocześnie rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa. W pobliżu sklepy (Biedronka, Rossmann, Kaufland, Aldi, Lidl), szkoła podstawowa nr 11, kościół, szpital, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie ciepłe i słoneczne gotowe do wprowadzenia od czerwca.
Budynek po termoizolacji, bardzo dobrze ocieplony, wyposażony w nowoczesną windę. Klatka schodowa wyremontowana, czysta.


Mieszkanie skład się z:
- 3 pokoi,
- kuchni,
- łazienki,
- toalety,
- przedpokoju,
- balkonu z widokiem na góry.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Blok zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.
Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi (blisko szkoła) lub osób pracujących. Dla zmotoryzowanych dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.
Opłaty: czynsz ok 630 zł (opłata za wszystkie media).

Zapraszam na prezentacje Izabela

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail