3 pokoje z windą

Mieszkanie na sprzedaż
386 000 PLN, Pow. 71 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Zygmunta Noskowskiego
Rok budowy:
1985
Piętro:
4 na 7
Numer oferty:
396739
Cena za m2:
5436.62 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania 3- pokojowego o powierzchni 71 mkw usytuowanego na 4 piętrze bloku z windą (winda z poziomu 0).
W sąsiedztwie znajdują się sklep spożywczy, plac zabaw, siłownia, ścieżka rowerowa, parking, boisko. W niewielkiej odległości szkoła podstawowa, galeria Sudecka, ZUS, Urząd Skarbowy, Szpital. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej 100 m.
Okolica pełna zieleni, widok z okien na góry, las i plac zabaw.
Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi.
W skład nieruchomości wchodzą:
- salon z balkonem,
- 2 sypialnie,
- łazienka z kabiną prysznicową,
- kuchnia do własnej aranżacji,
- toaleta.
Do mieszkania przynależy piwnica i komórka.
Miejsce parkingowe ogólnodostępne pod blokiem.

Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Opłaty czynsz 420 zł (fundusz remontowy, zarządzanie wspólnotą, ogrzewanie i ciepła woda) plus media wg zużycia (prąd, gaz, zimna woda).

Zapraszam na prezentację IzabelaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail