3 pokoje z pieknym widokiem

Mieszkanie na sprzedaż
289 000 PLN, Pow. 50,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Kadetów
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
976911
Cena za m2:
5 711 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania 3 -pokojowego o powierzchni 50,6 mkw usytuowanego na 3 pietrze.
Lokal znajduję się w spokojnej części miasta w pobliżu terenów zielonych i punktów widokowych (Złoty Widok, Wzgórze Grapy). Lokalizacja idealna dla osób lubiących spacery, wycieczki rowerowe oraz tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta.
W odległości ok.300 metrów znajduję się przystanek autobusowy, dla zmotoryzowanych blisko obwodnica miasta.

Nieruchomość składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym,
- 2 sypialni,
- łazienki,
- przedpokoju,
- garderoby.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsce postojowe przy budynku.

Czynsz 280 zł
Ogrzewanie miejskie.

Zapraszam na prezentację IzabelaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail