Apartament w samym centrum

Mieszkanie na sprzedaż
299 999 PLN, Pow. 77 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
77 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Cypriana Kamila Norwida
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
832380
Cena za m2:
3 896 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania o powierzchni 77 mkw usytuowanego na wysokim parterze kamienicy.
W budynku mieszka pięć rodzin.

W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, dobre połączenie z każdą częścią miasta, do centrum 5 minut piechotą, w niewielkie odległości sklepy, apteka, przedszkole, park Wzgórze Kościuszki.
Mieszkanie do własnej aranżacji ,dzięki lokalizacji  idealne na biuro lub kancelarie.

Składa się z:
- 2 pokoi,
- kuchni,
- łazienki z wanną i prysznicem,
- toalety,
- przedpokoju,
- balkonu.
Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni 33 mkw.
Miejsce postojowe na ogrodzonej posesji.
Brama wjazdowa na pilota.

Czynsz 260 zł.
Ogrzewanie piecem gazowym dwu funkcyjnym i kominkiem z płaszczem wodnym.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail