Apartament 2 pokojowy z balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
239 900 PLN, Pow. 43,80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Sobieszowska
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
473566
Cena za m2:
5 477 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 43,8 mkw usytuowanego na 4 pietrze bloku. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania.
Apartament znajduję się w uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry Cieplicach Śląskich Zdrój.
Cieplice to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce, znajdują się tu piękne parki (Zdrojowy i Norweski) zachęcające do spacerów, Termy Cieplickie, piękny deptak, miejsce idealne dla osób aktywnych.
Nieruchomość położona w niewielkiej odległości od Szklarskiej Poręby (15 km) i Karpacza (18 km)
może być doskonałą inwestycją pod wynajem.
W pobliżu liczne sklepy (Lidl, Netto, Rossmann), przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek komunikacji miejskiej doskonałe połączenie z każdą częścią miasta, blisko do obwodnicy miasta.


Składa się z:

- pokoju,
- pokoju,
- łazienki,
- przedpokoju,
- balkonu, (ok 6 mkw).
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( 1,27 mkw), garaż 18 mkw

Ogrzewanie miejskie.
Czynsz 290 zł (fundusz remontowy, zaliczka na wodę).
Mieszkanie własnościowe.

Zapraszam na prezentację IzabelaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail