IDEALNE DLA RODZINY

Mieszkanie na sprzedaż
596 000 PLN, Pow. 78 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
78 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Karłowice
Piętro:
10 na 9
Numer oferty:
654031
Cena za m2:
7 641 PLN
Aneta 696909401

Polecam przestronne, rozkładowe mieszkanie, idealne dla rodziny.
Bardzo wygodny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z dużego salonu 25m, sypialnia 13m, sypialnia 11m, kuchnia, toaleta i łazienka. Bardzo jasne i ciepłe. Na podłogach panele, na ścianach tapety. Łazienka i kuchnia do remontu. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej, tereny zielone. Do mieszkania przynależy piwnica.
Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail