Jasne i przestronne, atrakcyjna lokalizacja PARTER

lokalizacja: Malbork, Nowowiejskiego

280 000 PLN

4 223 PLN / m2

Opis nieruchomości

533 850 700

Pragniemy zaprezentować państwu przestronne mieszkanie, znajdujące się na parterze zabytkowej kamienicy na Ul. Feliksa Nowowiejskiego.
Mieszkanie jest trzypokojowe, ma powierzchnię 66,3m2 i w jego skład wchodzą:
- korytarz
- 3 słoneczne i przestronne pokoje
- kuchnia 
- zabudowany balkon typu loggia
- Łazienka
- WC

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6m2 oraz udziały w gruncie budynku wraz z miejscem parkingowym, znajdującym się na podwórku dla mieszkańców budynku.
Ogrzewanie centralne miejskie, woda z sieci wodociągów miejskich, podatek ok. 137zł/rok. 
Mieszkanie ma potencjał zaadaptowania pod działalność usługową, ze względu na swoje położenie na parterze oraz dobrą i rozchwytywaną lokalizację. 

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Malborka, nieopodal znajduje się wiele sklepów (Lidl, Biedronka, Netto, Żabka, Pepco) i w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w odległości 7 minut, Targowisko miejskie i Kościół w odległości 15 minut pieszo. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu, w razie pytań oraz do obejrzenia nieruchomości!

Roksana Polacka 
533 850 700


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROKSANA POLACKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.