Nowe M2 nad Odrą / balkon/ miejsce postojowe

Mieszkanie na sprzedaż
439 000 PLN, Pow. 49,24 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,24 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Kleczków , Rychtalska
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
528136
Cena za m2:
8915.52 PLN
Sylwia
570 08 40 40

Zapraszam do zapoznania się z filmem
https://www.youtube.com/watch?v=D9Mxkoul8ew

Dzień dobry

polecam Państwa uwadze nowe, 2-pokojowe mieszkanie na jednym z najchętniej poszukiwanych osiedli Wrocławia - Nad Odrą, przy ul. Rychtalskiej.

Mieszkanie o powierzchni 49,24 m2 posiada pełen rozkład pomieszczeń, na które składają się:
- kuchnia - o pow. 6,24 m2 (na etapie budowy zrezygnowano ze ścianki oddzielającej kuchnię z przedpokojem na rzecz jednej przestrzeni)
- salon w wyjściem na balkon - o pow. 16,26 m2 (balkon 3,08m2)
- sypialnia - o pow. 15,58 m2
- przedpokój - o pow. 6,79 m2
- łazienka z wc - o pow. 4,37 m2

Do mieszkania przynależy także miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 35.000 (zakup z mieszkaniem nie jest konieczny, ale mile widziany).

Całość wykończona w stanie deweloperskim - gładzie na ścianach, wylane posadzki, wyprowadzone przyłącza wody, zainstalowane gniazdka oraz zamontowane grzejniki. Do odbioru u dewelopera drzwi wewnętrzne w kolorze zbliżonym do drzwi wejściowych.

Mieszkanie dwustronne południowo - zachodnie, a więc dzięki temu jasne, bardzo dobrze doświetlone.
Czynsz na chwilę obecną wynosi 450 zł ( w tym zaliczki na ogrzewanie i ciepłą wodę), dodatkowo płatny prąd (umowa z energetyką do podpisania przez nowego właściciela).

Stan deweloperski mieszkania pozwala na pełną dowolność aranżacji wedle własnych potrzeb i gustu nowych właścicieli. W galerii zdjęć mogą Państwo zobaczyć przykładowe aranżacje wnętrz. To w jaki sposób zaplanowano układ kuchni, łazienki oraz przedpokoju,  by były one funkcjonalne, a tym samym dawały mieszkańcom komfort i swobodę z ich korzystania (dla klientów zainteresowanych zakupem, istnieje możliwość dosłanie większej liczby zdjęć).
Pomiędzy kuchnią a salonem znajduje się ścianka działowa, która z powodzeniem może być usunięta. Dzięki temu zabiegowi możemy stworzyć jedną otwartą przestrzeń - salon połączony z kuchnią.

Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze apartamentowca z 2020 roku,  którego bryła zakłada stopniowanie pięter. Nad danym lokalem nie mamy sąsiedztwa mieszkania z piętra wyżej częściowo nad kuchnią oraz salonem - znajduje się w tym miejscu taras przynależny do mieszkania z wyższej kondygnacji.
Klatka schodowa typu korytarzowca - mieszkanie znajduje się na końcu korytarza - duży komfort i poczucie intymności, brak ruchu mieszkańców do i z windy.

Promenady Wrocławskie to nowa inwestycja powstała w rejonie wrocławskiego Kleczkowa. Całość usytuowana jest w oddaleniu od głównej, ruchliwej ulicy na tyle, że jest wytłumiony hałas, jednocześnie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej.
Bardzo dobra lokalizacja - wokół osiedla pełna, rozbudowana infrastruktura: markety, mniejsze sklepiki, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, plac zabaw.
Dojazd do Rynku w 10 minut, do AOW  w 15 minut.
Dookoła liczne tereny spacerowe nad Odrą oraz w okolicy mostów Trzebnickich i Warszawskich - miejsce na aktywność sportową, spacery z psem.

Zapraszam na prezentację - klucze w biurze,
Sylwia 
570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail