2-pokojowe mieszkanie 55m2 [Rumia]

Mieszkanie na sprzedaż
470 000 PLN, Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Rumia
Rok budowy:
2007
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
356412
Cena za m2:
8545.45 PLN
Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 w samym sercu Rumi. 

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w centrum Rumii. Budynek znajduje się w zaciszu, w otulinie lasu. Mimo bliskości głównych ulic okolica jest bardzo cicha i spokojna. Zaraz obok znajduje się stacja SKM oraz liczne przystanki autobusowe. Do dyspozycji mieszkańców jest również Żabka oddalona o ok. 15m od klatki.

Blok mieszkalny

Budynek znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Każdy mieszkaniec posiada pilot do bramy, za którą są ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na terenie osiedla znajduje się również plac zabaw. Blok został wybudowany w 2007 roku, natomiast niedawno zostały odświeżone klatki schodowe. 

Mieszkanie

Mieszkanie jest ciepłe oraz słoneczne. Pokoje są bardzo przestronne, co zapewnia komfort w dowolnej aranżacji wnętrz. Nieruchomość składa się z:

- salonu z aneksem kuchennym
- sypialni
- łazienki

Dodatkowo do mieszkania przypisana jest piwnica.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail