Sopot centrum-apartament inwestycyjny 29m2

Mieszkanie na sprzedaż
599 000 PLN, Pow. 29 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Sopot Centrum , Powstańców Warszawy
Rok budowy:
1910
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
722985
Cena za m2:
20655.17 PLN
Sprzedam apartament w atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy . Apartament jest położony jest w bardzo dobrej lokalizacji ( naprzeciwko teatru Atelier), ok 100 m od plaży, i parku, w którym znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci, klub S.F.i.N.K.S., Zatoka Sztuki i Hotel Grand, zaledwie 400 metrów od sopockiego Molo i ulicy Monte Casino, gdzie znajduje wiele barów, kawiarni i restauracji. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga remontu.
Miesięczne koszty utrzymania to ok 250 zł plus energia i ogrzewanie gazowe. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe. Doskonała inwestycja i atrakcyjna lokalizacja dla turystów. Apartament można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu. * piwnica Powierzchnia : * 29 m² * Tak * Liczba pokoi : * 1 * Rynek : * wtórny * Rodzaj zabudowy : * kamienica * Piętro : * 2 * Liczba pięter : * 2 * Materiał budynku : * cegła * Okna : * plastikowe * Ogrzewanie : * gazowe * Stan wykończenia : * do zamieszkania * Forma własności : * pełna własność * informacje dodatkowe * piwnica
Zapraszam na prezentację.
Nr.oferty:722985
Paweł,
tel:573 214 201

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail