Sopot Dom z ogrodem-do rozbudowy.

Mieszkanie na sprzedaż
2 200 000 PLN, Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Sopot Karlikowo
Rok budowy:
1928
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
703370
Cena za m2:
22 000 PLNNa sprzedaż urokliwy "sopocki" dom w zabudowie bliźniaczej,położony przy kameralnej cichej ulicy  w Karlikowie (SKM Sopot-Wyścigi) na 692m2 działce z ogrodem!
Dom,częściowo podpiwniczony,zbudowany wg.tradycyjnej konstrukcji - ściany z cegły pełnej,strop i konstrukcja dachu drewniana ,dach ceramiczny (dachówka),okna drewniane.
Plan Miejscowy umożliwia rozbudowę domu (do 60% pow.działki) Elewacja frontowa pod opieką konserwatora zabytków.
Doskonale skomunikowana okolica - do morza 5 minut (ok 500 m) przez tereny rekreacyjne i Lasek Karlikowski. Sopockie Błonia 200m,do Ergo Areny -10 minut spacerem przez tereny zielone,obok Sopocki Hipodrom.SKM Sopot Wyścigi -5 minut.Sopocki Rynek -5 minut.Do centrum miasta 15-20 minut spcerem.
Wokół pełna infrastruktura miejska-handel,gastronomia,usługi,transport.Łatwa komunikacja z resztą Trójmiasta.
Ogród, garaż na tyłach domu. 
Doskonałe miejsce do zamieszkania, lub inwestycyjnie pod działalność turystyczną!
Ogrzewanie gazowe, wszystkie media, możliwość przebudowy i aranżacji wnetrza,teren zamknięty ,posesja ogrodzona.


Zapraszam na prezentację,
Nr.oferty:703370
Paweł
Tel: 573 214 201


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail