Sopocka Rezydencja Apartament 4 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
1 100 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 74 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Sopot , Władysława Łokietka
  • Rok budowy : 2014
  • Piętro: 0 na 3
  • Numer oferty : 565828
  • Cena za m2 : 14864.86 PLN

Dwa dwupokojowe apartamenty tworzące jeden 74 m2 apartament. Apartament mieści się na terenie zamkniętego osiedla Sopocka Rezydencja przy ulicy Władysława Łokietka.


Dwa dwupokojowe apartamenty znajdujące się na nowym zamkniętym osiedlu Sopocka Rezydencja przy ulicy Władysława Łokietka. Nieruchomość położona jest na parterze do której przynależy ogródek(taras).Każdy z apartamentów  składa się z oddzielnej sypialni, łazienki  oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym. Osiedle Sopocka rezydencja udostępnia taras znajdujący się na dachu budynku a także sale rekreacyjną oraz salę fitness. Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla jest monitorowany. Lokal posiada dwa miejsca postojowe dodatkowo płatne.


Comiesięczne koszty czynszu do administracji to ok. 680 zł (wraz z zaliczką na zużycie wody, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy), ogrzewanie miejskie.


Bardzo dobra lokalizacja - tylko 800 m od samej plaży oraz ok 1500 m do ścisłego centrum Sopotu i Molo.

Apartament idealny i gotowy do dalszego wynajmu 

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Zapraszam na prezentację!
Natalia Obremska - Nieruchomości Apartament
tel. 883 222 363
Numer oferty w biurze: 565828Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.