Słoneczne parter Osiedle Parkowe blisko centrum

lokalizacja: Starogard Gdański, Fryderyka Chopina

280 000 PLN

8 682 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt Martyna Morawska 728 768 553

Cześć, chciałabym Ci przedstawić mieszkanie położone w świetnej lokalizacji :)

Jest to słoneczne mieszkanie (strona południowo - zachodnia) o powierzchni 32,25 mna parterze w bloku na osiedlu Parkowym w Starogardzie Gdańskim.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Opłaty do wspólnoty to koszt jedynie 190 zł / miesiąc.

„OSIEDLE PARKOWE” zlokalizowane jest w zacisznej, a jednak znajdującej się blisko centrum części miasta Starogardu Gdańskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się przepiękny zielony park miejski, w którym można zarówno odpocząć w ciszy, jak również wziąć udział w cyklicznych imprezach kulturalnych.

Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do centrum, głównych dróg wyjazdowych z miasta oraz gwarantuje bliskość rozwiniętej miejskiej infrastruktury - szkoły, boiska, urzędy, liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodki zdrowia, restauracje itp.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Martyna Morawska
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel: 728 768 553
email: martynam@nieruchomosci-apartament.plKontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARTYNA MORAWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.