Tanie mieszkanie do wprowadzki!

Mieszkanie na sprzedaż
163 000 PLN , Pow. 58,30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Stołężyn
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
239829
Cena za m2:
2 796 PLN
Mieszkanie gotowe do zamieszkania w Stołężynie obok Wapna!

Nieruchomość o powierzchni 58,3 mkw, na który składają się: trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz spiżarnia. Dodatkowe pomieszczenia to: dwie piwnice, garaż oraz ogródek.


Informacje dodatkowe:
- mieszkanie znajduje się w czterorodzinnym bloku
- ogrzewanie obecnie na ekogroszek
- kanalizacja
- niedawno remontowane dach, rynny, klatki schodowe


Mieszkanie jest bezczynszowe, gotowe do wprowadzenia, umeblowanie na zdjęciach również pozostaje w cenie!Cena podlega negocjacji.

Polecam i zapraszam na prezentacje Ania 696-909-514


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail