Mieszkanie po remoncie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż
270 000 PLN , Pow. 43 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Sztum , Kopernika
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
702269
Cena za m2:
6 279 PLN
Paula Łobos
Kontakt: 662 035 771

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie wykończone, gotowe do wprowadzenia
W skład nieruchomości wchodzi- lokal mieszkalny o pow. 43m2 składający się z dwóch jasnych pokoi- pokój dzienny oraz sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze. Lokal ten mieści się w trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.
Wymieniona została cała instalacja grzewcza -piec energooszczędny z zamkniętą komorą spalania,  elektryczna- w sufitach zamontowane energooszczędne ledy, wentylacja, na podłogach płytki w kuchni, przedpokoju i łazience oraz panele w pokojach. 
Lokalizacja -dogodny dostęp do pawilonów handlowych, przystanku w pobliżu również szkoła, apteka
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest niski czynsz oraz niskie koszty eksploatacji.
Cena podlega negocjacji

Zapraszam do kontaktu i prezentacji
Paula Łobos
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel: 662 035 771Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail