Przestronna kawalerka w przyjaznej okolicy

Mieszkanie na sprzedaż
209 900 PLN, Pow. 30,19 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
30,19 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Tczew
Rok budowy:
1978
Piętro:
5 na 10
Numer oferty:
650867
Cena za m2:
6952.63 PLN
Na sprzedaż:
Kawalerka o pożądanym rozkładzie, z dużym potencjałem aranżacyjnym w atrakcyjnej cenie!
Lokalizacja:
Mieszanie położone jest w świetnie umiejscowionym bloku mieszkalnym w umiarkowanie cichej okolicy, ze względu na bezpośrednią bliskość sklepów typu biedronka lub żabka oraz targowiska Manhattan. Dla aktywnych fizycznie, atutem będzie możliwość dotarcia spacerem w 5 minut do siłowni ColorFit. Dla Par z małą pociechą świetnym atutem będzie bezpośrednia bliskość dwóch szkół podstawowych. Dla osób nie mających czasu gotować plusem będzie bogate zaplecze gastronomiczne.
Komunikacja:
Spacerem w 5 minut dotrzemy do przystanku autobusowego, z którego bez problemu dostaniemy się do pozostałych części miasta.
Mieszkanie:
1-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,19m2 ulokowane jest na 5 z 10 pięter. Dużym atutem mieszkania jest osobna kuchnia z oknem, oraz łazienka. Główny pokój jest przestronny a jego aranżację ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia. Chwilę wypoczynku na świeżym powietrzu bez wychodzenia z mieszkania, zapewni balkon z miłym dla oka widokiem. Do mieszkania przynależy również piwnica 2m2, w której pomieścimy niezbędności. Przed budynkiem znajduje się bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych, gdzie zawsze znajdzie się miejsce dla naszych czterech kółek.
Budynek:
Wejścia do klatki budynku z lat 70-tych strzeże domofon. Znajdująca się w bloku winda zapewni nam szybkie dotarcie na 5 piętro. Wejście do mieszkania zabezpieczone jest dodatkowym osobnym i zamykanym hallem.
Czynsz ok 320 zł


Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Krystian Szymczak - Nieruchomości Apartament
tel. 733 855 050
Nr oferty w biurze: 650867 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail