Mieszkanie w samym sercu Trzebnicy wolne od zaraz

Mieszkanie na sprzedaż
300 000 PLN, Pow. 49,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Trzebnica
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
240486
Cena za m2:
6 061 PLN
Tomasz Rodzik - 798 857 342

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Trzebnicy zlokalizowane przy głównym deptaku. Nieruchomość o pow. 49,5m2 znajduję się na 1 piętrze trzypiętrowego bloku.  Mieszkanie jest bardzo ciepłe lecz wymaga remontu. 

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:
- pokój 1
- pokój 2
- kuchnia
- przedpokój
- łazienka 
- balkon 

Do mieszkania przynależą również dwie komórki

Informacje dodatkowe:
- czynsz - ok. 200 zł (w tym zaliczki na śmieci i wodę)
- woda ciepła - junkers
- ogrzewanie - elektryczne

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail