Mieszkanie w centrum 53m kw

lokalizacja: Trzemeszno

210 000 PLN

3 528 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta Trzemeszno składające się z dwoćh pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 52, 75 mkw. 
Mieszkanie po generalnym remoncie, indywidualne ogrzewanie możliwość podłączenia pieca gazowego. W pobliżu znjaduje się kościół, szkoła oraz supermarket. Możliwość parkowamia  auta na terenie bloku. Oferta nie obejmuje mebli oraz sprzętu agd. Do nieruchomości przynależy również pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 6,78 mkw.

Zapraszam na prezentacje 
WIktor Nowicki
tel. 533 990 544

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WIKTOR NOWACKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.