DUŻE MIESZKANIE 64m2 WĄGROWIEC !!!!

Mieszkanie na sprzedaż
219 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 64,70 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Wągrowiec
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 342776
  • Cena za m2 : 3384.85 PLN

Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie w miejscowości Wągrowiec!

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w świetnej lokalizacji blisko szkoły, przedszkola i komunikacji miejskiej. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz metrażu nieruchomości idealnie nadaje się dla dużej rodziny. Jest możliwość przerobienia mieszkania na trzy pokoje.


W skład mieszkania wchodzą :
- cztery pokoje 
- kuchnia
- łazienka
- toaleta
-balkon

Do mieszkania należy również piwnica. Opłaty miesięczne wynoszą 600-700 zł gdzie w tym jest gaz, woda ciepła-zimna, ogrzewanie ,śmieci. 
 

Zapraszam na prezentacje,
Aleksandra Hubińska
Biuro Nieruchomości Apartament 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.