MIESZKANIE Z TARASEM 46,89m2 WĄGROWIEC !!!

Mieszkanie na sprzedaż
320 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 46,89 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wągrowiec
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : 374822
  • Cena za m2 : 6824.48 PLN

Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie w miejscowości Wągrowiec !

Mieszkanie składa się z :
- sypialnia
- łazienka z toaletą (wanna, prysznic)
- salon z aneksem kuchennym 
- taras

Nieruchomość znajduje się na parterze w nowoczesnym bloku , mieszkanie ma odrębne wejście z furtką oraz własne miejsce parkingowe. Lokal stanowi odrębną własność posiada Księgę Wieczystą. Lokal posiada ogrzewanie gazowe, piec  dwufunkcyjny.
Na oknach rolety zewnętrzne. Dodatkowym udogodnieniem jest klimatyzacja. Opłata do wspólnoty około 80 zł .Pozostałe koszty wiążące z utrzymaniem to zużycie prądu, gazu, wody, opłata za śmieci oraz raz w roku podatek od nieruchomości.
Blisko przychodnia, szkoła, sklep, plac zabaw i niedaleko jezioro. Mieszkanie w bezpiecznej okolicy - brama na pilot.

Zapraszam na prezentacje,
Aleksandra Hubińska
Biuro Nieruchomości Apartament

 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.