300m do morza, dwa poziomy! Klimatyzacja!

Mieszkanie na sprzedaż
422 000 PLN, Pow. 46 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Władysławowo , Siedleckiego
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
951662
Cena za m2:
9173.91 PLN
Atrakcyjna nieruchomość w bardzo atrakcyjnej cenie!


  • 300m do morza;

  • apartament dwupoziomowy;

  • klimatyzacja!

  • miejsce postojowe naziemne w cenie;

  • bardzo niski czynsz (ok.300zł);

  • ogrzewanie z sieci budynku;

  • nowa kuchnia (z lakierowanymi frontami);

  • wysoka jakość wykończeń.

  • możliwość dokupienia kolejnego miejsca postojowego w hali garażowej. 


Mieszkanie:
Nieruchomość jest niebywale atrakcyjna, składa się powiem z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie znajduje się pokój, aneks kuchenny oraz łazienka. Na drugim poziomie znajduje się łazienka oraz pokój. Została zamontowana nowa kuchnia - fronty meblowe są lakierowane - więc posłużą długie lata. W salonie pozostaje także nowo zakupiona sofa. W mieszkaniu jest zamontowana klimatyzacja. Idealne miejsce do zamieszkania, jak i pod wynajem krótkoterminowy. 

Lokalizacja:
nieruchomość znajduje się w apartamentowcu zlokalizowanym ok. 300m od plaży we Władysławowie. To dosłownie kilka minut pieszo. W niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa (Biedronka, apteka, restauracje). 

Polecam przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą lokalizację i zapraszam na prezentację.

Oferuję pomoc w uzyskaniu idealnych warunków kredytowych, jak również skorzystania z preferencyjnych stawek u współpracującej z nami kancelarii notarialnej.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Maciej Rybakowski - Nieruchomości Apartament
tel. 798 857 364
Oferta nr 951662


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail